LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz
Strona Główna Wiadomości Aktualności Milicki sztab WOŚP poszukuje darczyńców

W sprzedaży od 26.01.2022

IMG

Ostatnie komentarze

Aktualności

Milicki sztab WOŚP poszukuje darczyńców

anm - 2021-12-27 112 👁️ 0 💬

Milicki sztab WOŚP poszukuje darczyńców, którzy gotowi są przekazać atrakcyjne przedmioty na licytacje podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej w niedzielę 30 stycznia. Chętne osoby mogą się kontaktować ze sztabem przez profil facebookowy WOŚP Milicz lub adres e-mail: wospmilicz20@gmail.com.

Na razie najbardziej atrakcyjnym przedmiotem podarowanym na licytację jest obraz Krystyny Sienkiewicz z 2003 roku. Jest to autoportret nieżyjącej już aktorki i malarki, znanej m.in. z występów z Kabaretem Starszych Panów, programów kabaretowych Olgi Lipińskiej czy serialu “Rodzina Leśniewskich”. Na licytację podarowała go Winnica De Sas z Czeszyc. Drugim ciekawym przedmiotem jest misa ceramiczna, wykonana przez gruzińskiego artystę Leriego Papidze, który od 30 lat mieszka w Polsce i pracuje we wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Wśród pozostałych gadżetów znajdują się m.in.: bony do salonów piękności i fryzjerów, bony na sesje zdjęciowe czy tatuaże, szkatułka, czapka i komin, torebka, naszyjnik, nocleg w Hotelu Naturum czy podarowane przez rapera Filipka płyty z jego autografem. – Fanty będą licytowane przez platformę Allegro – konto wosp_milicz. O wszystkim informujemy na bieżąco na naszych profilach na Facebooku WOSP Milicz i Instagramie wosp_milicz.


Milicki sztab WOŚP tworzy ponad 40 osób, ale jego trzon to: szef Maksymilian Szymkowiak, wcieszefowa Marianna Niedzielska, Marcelina Pasek, Oliwia Rząsa, Marcel Popielas, Martyna Mikołajczyk, Marcin Woźniak, Zuzanna Stasik, Ola Andrzejewska, Karolina Nowak, Piotr Gosthorski, Michał Mormel, Martyna Paprocka, Szymon Stecki, Tosia Lis i Zuzanna Grabowska. Opiekunami sztabu są nauczyciele Leszek Półrolniczak i Marta Wozińska. Na ulicach Milicza kwestować będzie 100 wolontariuszy, ponad połowa rekrutować się będzie z uczniów I LO, Zespołu Szkół, SP 1, SP 2 i Technikum Leśnego.

 

Zaloguj się, aby zostawić komentarz...

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.