LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz
Strona Główna Wiadomości Aktualności Groźny wypadek pod Suliradzicami

W sprzedaży od 25.01.2023

IMG

Licznik odwiedzin

2 586 277

Ostatnie komentarze

Aktualności

Groźny wypadek pod Suliradzicami

243 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się
1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4

Młody Ukrainiec kierujący oplem corsą wypadł z drogi, uderzył w drzewo i dachował. Fot. OSP Wierzchowice
Fot. KPP Milicz
Fot. KPP Milicz
Fot. KPP Milicz

Cztery osoby zostały ranne, w tym jedna ciężko, w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło we wtorek 12 kwietnia na drodze między Suliradzicami a Kuźnicą Czeszycką. Samochód prowadzony przez 26-letniego obywatela Ukrainy uderzył w przydrożne drzewo i dachował. Jak się okazało, kierowca był pijany.

Do wypadku doszło o godz. 11.30 na łuku drogi w prawo. Jadący w kierunku Kuźnicy Czeszyckiej opel corsa, którego prowadził 26-letni obywatel Ukrainy, wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo, a następnie dachował. Wraz z kierowcą jechało jeszcze troje pasażerów – dwie kobiety i 13-letni chłopiec. Wszyscy są obywatelami Ukrainy obecnie mieszkającymi w Wielkopolsce.


W wypadku najcięższe obrażenia odniosła jedna z pasażerek, która według naszych nieoficjalnych informacji miała wypaść z samochodu w momencie uderzenia auta w drzewo. Kobietę w ciężkim stanie przetransportowano helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala we Wrocławiu. Ranna została również druga pasażerka oraz kierowca, którzy zostali przewiezieni karetkami pogotowia ratunkowego do szpitala w Trzebnicy. Najmniejsze obrażenia odniósł chłopiec. Jak ustalili na miejscu policjanci, 26-letni kierowca opla był pijany – miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.


Na miejsce wypadku oprócz służb medycznych i policji przybyli także strażacy z PSP Milicz oraz OSP Wierzchowice i OSP Grabownica. Do czasu zamknięcia numeru naszej gazety czynności służb porządkowych na miejscu wypadku wciąż jeszcze trwały. 

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.