LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz

W sprzedaży od 22.06.2022

IMG

Licznik odwiedzin

2 488 197

Ostatnie komentarze

Aktualności

Pakiet badań dla mam w MCM-ie

78 👁️ 0 💬
1
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Z okazji zbliżającego Dnia Matki milicki szpital wprowadził możliwość wykupienia kart podarunkowych z pakietem badań laboratoryjnych dla mam. Cena pakietu badań profilaktycznych wynosi 100 zł.

Pakiet zawiera następujące badania: morfologię, badanie poziomu cukru, cholesterolu, magnezu, potasu, sodu i hormonu tyreotropowego (TSH). Dzięki tym badaniom wykryć można m.in. nadciśnienie, miażdżycę, cukrzycę czy hiperlipidemię.

 

Karty podarunkowe można kupić w szpitalnym punkcie pobrań materiałów do badań laboratoryjnych. Można też zrobić przelew na konto bankowe MCM (PKO BP SA: 94 14401101 0000 0000 1368 2224, w tytule wpisać: „pakiet badań dla kobiet”), a następnie z potwierdzeniem przelewu zgłosić się po odbiór karty podarunkowej do rejestracji POZ.

 

Od tego tygodnia pacjenci poradni POZ skorzystać mogą z bezpłatnych konsultacji dietetycznych prowadzonych przez dietetyczkę, specjalistkę zdrowia publicznego Klaudię Rogowiec, która jest absolwentką Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Konsultacje odbywać się będą we wtorki i środy w godz. 12 - 13. Z kolei od 1 czerwca zatrudnieni w szpitalu fizjoterapeuci będą prowadzić w środy w godz. od 13 do 14 darmowe konsultacje dla pacjentów POZ. Rejestracja na konsultacje pod nr tel. 71 38 40 019 lub osobiście w rejestracji POZ.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

1
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.