LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz

W sprzedaży od 10.08.2022

IMG

Licznik odwiedzin

2 507 600

Ostatnie komentarze

Aktualności

Otworzyli serca dla Mileny

123 👁️ 1 💬
1
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się
1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Milena Imiłowska z organizatorką koncertu Agnieszką Jezierską
Gwiazda wieczoru zespół Sensor był gorąco oklaskiwany i dwukrotnie bisował
Zespół Underground zaserwował widowni świetną muzykę
Przez całą imprezę trwał kiermasz ciast, który cieszył się dużym 
zainteresowaniem
Publiczność nie zawiodła i trzeba było aż dwukrotnie dostawiać krzesła w sali widowiskowej
Operowym głosem zaśpiewali dla Mileny Jagoda Stefaniak i Szymon Gregorczuk

W sobotę 9 lipca w CETS-ie w Krośnicach odbył się koncert charytatywny, który miałam przyjemność zorganizować wraz z Alanem Samborą, Krystianem Okoniem, a także z Mileną i całą ekipą CETS-u. Publiczność nie zawiodła i trzeba było aż dwukrotnie dostawiać krzesła w sali widowiskowej. Uczestnicy koncertu otworzyli też swoje serca i razem udało nam się zebrać na protezę ręki dla Mileny 10 312,12 zł w gotówce, a to jeszcze nie koniec!

Milena Imiłowska ma 33 lata, urodziła się z wrodzonym brakiem lewej kończyny górnej, z zachowaną obręczą barkową i łokciową. Od 9 lat pracuje w CETS-ie w Krośnicach. Marzeniem Mileny jest proteza Nexus Covvi Hand, która niemal w 100 proc. zastąpić może rękę i pomóc w codziennych czynnościach. Jej koszt to ok. 190 tys. zł.
Jako współprowadząca, wraz z niezastąpionym Danielem Miśkiem, powitałam ze sceny wszystkich przybyłych na charytatywny koncert. Przed licznie zebraną publicznością wystąpili: Akademia Tańca Jaskier, Jagoda Stefaniak i Szymon Gregorczuk z Bukowic, którzy ćwiczą śpiew pod okiem światowej sławy śpiewaczki klasycznej Jadwigi Teresy Stępień, zespół Underground w składzie: Jakub Kulik, Aleksandra Andrzejewska, Barbara Białkowska, Daniel Misiek, Krystian Okoń, Marek Bugajny i Alan Sambora oraz gwiazda wieczoru – zespół Sensor w składzie: Wojciech Piskozub, Krystian Karolewski, Szymon Kasprolewicz, Łukasz Kontowski i Alan Sambora.


Podczas imprezy odbywał się też kiermasz domowych ciast, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wolontariusze zbierali też datki do puszek, a za każde wrzucone 20 zł darczyńcy otrzymywali los, który upoważniał do wzięcia udziału w losowaniu. Odbyły się dwa losowania – przed koncertem zespołu Sensor i po ich koncercie. Rozdaliśmy 81 nagród, a nagrodą główną była parownica o wartości 1700 zł, ufundowana przez firmę Tefal. Do Krośnic przywiózł ją pracownik firmy Tefal, mój brat Jakub. Osoba, która wylosowała główną nagrodę, postanowiła oddać ją na licytację, z której dochód zostanie przekazany na zbiórkę dla Mileny.


W czasie koncertu datki dla Mileny można było wpłacać także za pomocą płatności elektronicznej, do czego służyło samoobsługowe urządzenie zwane dobromatem, który udostępniła nam Fundacja Moc Pomocy. Na razie nie wiadomo jeszcze ile środków udało nam się zebrać w ten sposób.


Za nagłośnienie odpowiadali Alan i Sawin Samborowie, a za oświetlenie Marek Bugajny z Abstract Sound. Wszyscy tego dnia wystąpili dla Mileny zupełnie charytatywnie, za co bardzo im dziękujemy, podobnie jak wszystkim uczestnikom imprezy, dzięki którym udało nam się zebrać dla Mileny ponad 10 tys. zł.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

1
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

pir2 - 2022-07-13, 11:40
1
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na komentarze.

Zaloguj się

    Brawo Agnieszka. Super akcja!