LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz

W sprzedaży od 30.11.2022

IMG

Licznik odwiedzin

2 556 227

Ostatnie komentarze

Kultura

Wielkie otwarcie kina

163 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się
1 / 2
2 / 2

Pytanie do Pawła Bienkiewicza, koordynatora kina Capitol w Miliczu W najbliższy weekend zaplanowane jest oficjalne otwarcie kina Capitol. Kiedy natomiast ruszą regularne seanse filmowe?

W najbliższy weekend odbędzie się oficjalne otwarcie kina Capitol. W sobotę 3 września podczas uroczystej gali zaproszeni goście wysłuchają koncertu wybitnego polskiego kompozytora muzyki współczesnej i filmowej – Krzesimira Dębskiego wraz z orkiestrą. W niedzielę 4 września zaplanowane zostały dwie projekcje filmowe oraz trzy wydarzenia muzyczne, na które wstęp możliwy jest tylko i wyłącznie za okazaną bezpłatną wejściówką, którą można było odebrać w Starej Rzeźni. O godz. 11.00 wyświetlony zostanie film dla dzieci i młodzieży „Lena i Śnieżek”, a o godz. 20.00 film „Wrobiony” z Piotrem Adamczykiem. Z kolei na muzyczną ucztę zabiorą nas: Mariusz Kuśnierz Quartet, Małgorzata Wojciechowska oraz Justyna Szafran.


Regularne seanse filmowe startują już w następny weekend, czyli 9-11 września. 
W piątki filmy wyświetlane będą o godz. 17.00 i 19.30, natomiast w soboty i niedziele o godz. 15.00, 17.00 i 19.30. Kino działać będzie w systemie weekendowym.
W najbliższej przyszłości planujemy uruchomienie specjalnych pokazów filmów dla młodzieży szkolnej, które będą wyświetlane w tygodniu.


Ceny biletów przedstawiają się następująco: normalny – 20 zł, ulgowy – 18 zł, rodzinny (2+2) – 18 zł, grupowy (min. 20 osób) – 16 zł oraz bilet na Kartę Dużej Rodziny – 16 zł.
Umowy z dystrybutorami filmowymi podpisywane są sukcesywnie od początku sierpnia. Obecnie zaplanowaliśmy współpracę z Next Film oraz Kino Świat. Z kilkoma innymi nadal negocjujemy. Przeważnie taki proces trwa kilka tygodni, a repertuar budowany jest właśnie w oparciu o zawarte umowy. 


Zapraszamy do naszego kina Capitol. 

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.