LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz
Strona Główna Sport Wiadomości sportowe 21. Milicki Regionalny Turniej Brydżowy

W sprzedaży od 07.06.2023

IMG

Licznik odwiedzin

2 673 815

Ostatnie komentarze

Wiadomości sportowe

21. Milicki Regionalny Turniej Brydżowy

js - 2022-09-27
371 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się
1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4

Otwarcia Turnieju dokonał wiceburmistrz Łukasz Rokita
Najlepsza milicka para, Łukasz Rokita i Ireneusz Szulc, z  prezesem BKS Miles Józefem Sławentą

W sobotę 24 września w auli I LO w Miliczu odbyła się doroczny 21. już Milicki Turniej Brydżowy o Puchar Burmistrza Gminy Milicz. W turnieju brydżowym wzięło udział 25 par z Dolnego Śląska. Najlepszy rezultat spośród miliczan uzyskali Łukasz Rokita i Ireneusz Szulc, którzy zajęli 5. miejsce

Milicki Turniej Brydżowy miał się odbyć w marcu, ale pandemia spowodowała przesunięcie terminu o pół roku. Być może było to powodem dużo niższej frekwencji, bo startowało tylko 25 par (w poprzednich turniejach uczestniczyło 40 – 60 par).
Uczestników turnieju powitał Józef Sławenta, wiceprezes Dolnośląskiego Związku Brydża Sportowego oraz prezes milickiego klubu BKS Miles, który był organizatorem zawodów. Otwarcia turnieju dokonał wiceburmistrz gminy Łukasz Rokita, który był jednocześnie uczestnikiem zawodów.


W godz. od 10 do 17 rozegrano 4 rundy po 10 rozdań, z godzinną przerwą na obiad. Zwycięzcami turnieju zostali Małgorzata Turska-Marcinowska i Adam Marcinowski. Drugie miejsce zdobyli Dariusz Wincenty i Bogumił Wegner z Legnicy, a trzecie Elżbieta Lis i Tomasz Freitag z Jeleniej Góry. Najlepsza milicka para, Łukasz Rokita i Ireneusz Szulc zajęła 5. miejsce i jako najlepsza para milicka otrzymała pamiątkowy puchar.

 

Na zakończenie turnieju wiceburmistrz Łukasz Rokita wręczył puchar najlepszej parze oraz 5 nagród finansowych i kilka nagród rzeczowych.
Zakup nagród i pucharów współfinansowała gmina Milicz, a także miliccy sponsorzy - sympatycy brydża. Klub Brydżowy Miles przygotował 7 podwójnych nagród rzeczowych dla najlepszych par.

WYNIKI: http://mzbskarkonosze.pl/wyniki/2022/220924/

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.