LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz
Strona Główna Wiadomości Aktualności Zbiórka wielkich gabarytów w gminie Milicz

W sprzedaży od 29.11.2023

IMG

Licznik odwiedzin

2 826 836

Ostatnie komentarze

Aktualności

Zbiórka wielkich gabarytów w gminie Milicz

618 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

W przyszłym tygodniu odpady wielkogabarytowe w gminie Milicz będą odbierane od wtorku 25 października do piątku 28 października i obejmą Miłochowice i przysiółki, obręb Duchowa, Rudy Milickiej, Grabownicy oraz Czatkowic.

W przyszłym tygodniu we wtorek 25 października wielkogabarytowe odpady będą zbierane od mieszkańców Miłochowic oraz w przysiółkach Pogórzyno, Lasowice i Dębów. W środę 26 października zbiórka odbywać się będzie w Sławoszowicach. W czwartek 27 października wielkie gabaryty będą odbierane we wsiach: Duchowo, Ruda Milicka, Wałkowa, Niesułowice, Stawno, Grabownica, Kobiałka, a w piątek 28 października w Czatkowicach.

Natomiast w ubiegłym tygodniu zbiórki odpadów odbyły się ię w Gogołowicach, a także w Stawcu i w Marchwicach (środa 19 października). Dzień później, w czwartek 20 października zbiórkę przeprowadzono we wsiach Godnowa, Nowy Zamek i w przysiółkach: Nowe Grodzisko, Średzina, Smielice, Dyminy, Gajdówka, Dzierzgów.

 

Na zbiórki można oddać takie odpady, jak: łóżka, sofy, wersalki, fotele, krzesła, stoły, biurka, szafy, regały, materace, dywany, wykładziny, meble i zabawki ogrodowe, duże zabawki, rowery, wózki dziecięce, sprzęt sportowy, suszarki na pranie, deski do prasowania.


Nie będą odbierane opony oraz odpady poremontowe, które należy samemu odwieźć na PSZOK w Stawcu, który jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.