LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz
Strona Główna Sport Wiadomości sportowe Zawodnicy klubu Pitbull Milicz Mistrzami Polski

W sprzedaży od 30.11.2022

IMG

Licznik odwiedzin

2 556 202

Ostatnie komentarze

Wiadomości sportowe

Zawodnicy klubu Pitbull Milicz Mistrzami Polski

112 👁️ 1 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Zawodnicy klubu Pitbull Milicz wywalczyli 6 złotych medali oraz 1 srebrny podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu federacji UFR, które odbyły się 15 października w Belsku Dużym pod Warszawą. Trenerem naszych zawodników jest Arkadiusz Dwojak.

Do rywalizacji przystąpiło 168 zawodników z 21 klubów, którzy rywalizowali w 8 konkurencjach: K1, UFR Ring, pointfighting, kalaki, nunchaku, boks light-contact z podziałem na wagę, wiek, płeć i wzrost. Pitbull Milicz wystawił 7 zawodników, którzy wywalczyli aż 6 złotych medali i 1 srebrny.


Mistrzami Polski federacji UFR zostali: kadetka starsza Julia Anisiewicz z Gogołowic (kat. 65 kg), juniorka Marita Stachowiak z Wąsosza (kat. 50 kg), seniorka Amelia Staszkiewicz z Milicza (kat. 55 kg), junior Szymon Nowacki z Sułowa (kat. 63 kg) oraz seniorzy z Milicza: Bartosz Milian (kat. 74 kg) i Kamil Urbański (kat. 84 kg). Wicemistrzem został natomiast kadet Grzegorz Głowacki z Wąsosza w kat. 65 kg. Wszyscy zawodnicy są podopiecznymi trenera Arkadiusza Dwojaka. Wyjazd na zawody został sfinansowany dzięki wsparciu z dotacji z gminy Milicz.


Treningi kickboxingu klubu Pitbull Milicz odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 20 w małej sali gimnastycznej SP nr 1 w Miliczu. Treningi w sekcji w Wąsoszu odbywają się w hali sportowej w poniedziałki i środy o godz. 18.
W grudniu zawodnicy planują wziąć udział w Pucharze Europy Mazovia Cup w Tarczynie.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

pir2 - 2022-10-26, 11:37
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na komentarze.

Zaloguj się

    Piękny sport