LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz
Strona Główna Sport Wiadomości sportowe Zawodnicy klubu Pitbull Milicz Mistrzami Polski

W sprzedaży od 15.03.2023

IMG

Licznik odwiedzin

2 617 694

Ostatnie komentarze

Wiadomości sportowe

Zawodnicy klubu Pitbull Milicz Mistrzami Polski

306 👁️ 2 💬
1
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Zawodnicy klubu Pitbull Milicz wywalczyli 6 złotych medali oraz 1 srebrny podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu federacji UFR, które odbyły się 15 października w Belsku Dużym pod Warszawą. Trenerem naszych zawodników jest Arkadiusz Dwojak.

Do rywalizacji przystąpiło 168 zawodników z 21 klubów, którzy rywalizowali w 8 konkurencjach: K1, UFR Ring, pointfighting, kalaki, nunchaku, boks light-contact z podziałem na wagę, wiek, płeć i wzrost. Pitbull Milicz wystawił 7 zawodników, którzy wywalczyli aż 6 złotych medali i 1 srebrny.


Mistrzami Polski federacji UFR zostali: kadetka starsza Julia Anisiewicz z Gogołowic (kat. 65 kg), juniorka Marita Stachowiak z Wąsosza (kat. 50 kg), seniorka Amelia Staszkiewicz z Milicza (kat. 55 kg), junior Szymon Nowacki z Sułowa (kat. 63 kg) oraz seniorzy z Milicza: Bartosz Milian (kat. 74 kg) i Kamil Urbański (kat. 84 kg). Wicemistrzem został natomiast kadet Grzegorz Głowacki z Wąsosza w kat. 65 kg. Wszyscy zawodnicy są podopiecznymi trenera Arkadiusza Dwojaka. Wyjazd na zawody został sfinansowany dzięki wsparciu z dotacji z gminy Milicz.


Treningi kickboxingu klubu Pitbull Milicz odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 20 w małej sali gimnastycznej SP nr 1 w Miliczu. Treningi w sekcji w Wąsoszu odbywają się w hali sportowej w poniedziałki i środy o godz. 18.
W grudniu zawodnicy planują wziąć udział w Pucharze Europy Mazovia Cup w Tarczynie.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

1
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Cholodecki5079 - 2022-12-11, 23:20
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na komentarze.

Zaloguj się

  Gratulacje dla wszystkich!!!! To były naprawdę ciężkie zawody,ale mimo to daliście radę. Te wszystkie zdobyte medale są ogromną zasługą Trenera,który podczas zawodów niejednokrotnie walczył o Was. Dziękuję, że mogłem być świadkiem waszych sukcesów. Brawo trenerze!!!!!

  pir2 - 2022-10-26, 11:37
  0
  0

  Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na komentarze.

  Zaloguj się

   Piękny sport