Strict Standards: Static function ReactableEntity::get_entity_id_field() should not be abstract in /home/srv64662/domains/glosmilicza.pl/public_html/data_base/dto/reactable_entity.php on line 7

Strict Standards: Static function ReactableEntity::get_reactions_table_name() should not be abstract in /home/srv64662/domains/glosmilicza.pl/public_html/data_base/dto/reactable_entity.php on line 8
Milickie tancerki w telewizji TVP Sport
LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz
Strona Główna Wiadomości Kultura Milickie tancerki w telewizji TVP Sport

W sprzedaży od 21.02.2024

IMG

Licznik odwiedzin

2 879 408

Ostatnie komentarze

Kultura

Milickie tancerki w telewizji TVP Sport

586 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

W miniony weekend 22 i 23 października dwie grupy taneczne z Akademii Tańca Jaskier z Milicza miały okazję zaprezentować się na dużych zawodach siatkarskich w Twardogórze, które były transmitowane na żywo na antenie kanału TVP Sport. Teraz Akademia przygotowuje imprezę andrzejkową, z której całej zysk zostanie przekazany na rozwój utalentowanej młodzieży.

Młode tancerki prezentowały swoje umiejętności w Twardogórze podczas czterech meczów z cyklu rozgrywek Tauron Giganci Siatkówki z udziałem m.in. zawodniczki kadry reprezentacji Polski.– Pojawiła się wielka okazja dla naszej Akademii, aby zaprezentować się przed widownią z całej Polski. Intensywne przygotowania trwały już dwa miesiące przed występami. Specjalnie na te turnieje przygotowaliśmy 10 nowych choreografii, po 5 dla grupy MissLeaders i grupy Revolution – mówi główna trenerka Monika Grobelna. We wrześniu, milickie tancerki występowały podczas turnieju mężczyzn w ramach tego samego turnieju. Mecze Tauron Giganci Siatkówki odbyły się wówczas w Miliczu i Twardogórze.


W Tauron Giganci Siatkówki w skomplikowanych układach choreograficznych z pomponami i akrobacjami wystąpiły cheerleaderki z działającej przy SP 2 w Miliczu grupy MissLeaders: Maria Broda, Maja Chowańska, Laura Chrabąszcz, Zuzanna Jakubowska, Michalina Janoś, Zuzanna Jarczewska, Victoria Kwaśniak, Maja Michalak, Aleksandra Mincer, Maja Pawlak, Maria Wasielewska i Maja Wawrzyniak. Z kolei w gorących rytmach dancehall zaprezentowały się dziewczęta z grupy Revolution: Maria Plewka, Małgorzata Mierzejowska, Marta Chuda, Gabriela Buszyńska, Ilona Kazimirska, Joanna Bukowska, Martyna Misiak i Paulina Antkowiak.

Mamy wielką nadzieję, że udział w zawodach takiej rangi otworzy nam drzwi do zaprezentowania się na kolejnych dużych imprezach i zdobywania popularności przez nasze milickie grupy taneczne – mówi Adrian Chrzan, właściciel Akademii Tańca Jaskier. – By dziewczęta mogły prezentować się przed publicznością na coraz wyższym poziomie intensywnie inwestujemy w rozwój młodych talentów. Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować charytatywny Bal Andrzejkowy, który odbędzie się 26 listopada w restauracji Lema w Wierzchowicach. W cenie biletu zawarliśmy cegiełkę wsparcia dla grup tanecznych. 


Bilet wstępu na bal wynosi 200 zł od osoby. Organizatorzy zapewniają ciepłe posiłki i zabawę przy muzyce serwowanej przez didżeja Nanka. W programie również loteria fantowa oraz występy taneczne grupy MissLeaders i Revolution oraz właściciela Akademii Tańca Jaskier i posiadacza klasy mistrzowskiej Adriana Chrzana z partnerką Anną Korzeniowską. 


- Serdecznie zapraszamy pary do rezerwacji miejsc. Świetnie się bawiąc, można także wspierać lokalne drużyny. Rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem Facebooka Akademii Tańca lub pod nr tel. 515 956 771 – mówi Adrian Chrzan. – Zapraszamy do kontaktu również sponsorów i osoby, które chciałyby wesprzeć bal oraz nasze grupy taneczne. 

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.