LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz
Strona Główna Wiadomości Aktualności Wjechał samochodem w budynek mieszkalny w Miliczu

W sprzedaży od 15.03.2023

IMG

Licznik odwiedzin

2 617 790

Ostatnie komentarze

Aktualności

Wjechał samochodem w budynek mieszkalny w Miliczu

anm - 2023-01-27
253 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się
1 / 3
2 / 3
3 / 3

FOT. KPP MILICZ
FOT. KPP MILICZ
FOT. KPP MILICZ

W środę 25 stycznia kierowca osobowego mercedesa, jadąc ulicą Trzebnicką od strony Milicza, na skrzyżowaniu Trzebnickiej i ul. Leśnej uderzył w narożny budynek i częściowo w niego wjechał. Kierowca prawdopodobnie zasłabł. Na szczęście, nikt z domowników ani syn kierującego nie ucierpieli. Jedynie kierowca odniósł lekkie obrażenia i trafił do szpitala.

Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło o godzinie 16.15 w środę 25 stycznia na skrzyżowaniu ulicy Trzebnickiej i Leśnej w Miliczu. Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że ulicą Trzebnicką od strony centrum miasta jechał samochodem osobowym marki Mercedes 52-letni mieszkaniec jednej z okolicznych wiosek. Wraz z nim jechał 13-letni syn. Na skrzyżowaniu z ulicą Leśną kierowca prawdopodobnie zasłabł i stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z drogi i uszkodził dwa znaki drogowe, po czym czołowo uderzył w boczną ścianę pobliskiego budynku mieszkalnego. Siła uderzenia była na tyle duża, że w uszkodzonej ścianie budynku powstał duży otwór. Na szczęście nikt z domowników nie ucierpiał. Lekkie obrażenia odniósł tylko kierowca, który został przewieziony karetką pogotowia do miejscowego szpitala na rutynowe badania lekarskie. Uszkodzony mercedes nie nadawał się do dalszej jazdy i został odholowany z miejsca zdarzenia.

 

Policjanci ustalili, że kierowca mercedesa był trzeźwy i posiadał wymagane uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Natomiast o możliwości dalszego użytkowania uszkodzonego budynku mieszkalnego zadecyduje inspektor nadzoru.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.