LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz
Strona Główna Wiadomości Aktualności Zapisy na zajęcia feryjne w powiecie milickim

W sprzedaży od 15.03.2023

IMG

Licznik odwiedzin

2 617 772

Ostatnie komentarze

Aktualności

Zapisy na zajęcia feryjne w powiecie milickim

196 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się
1 / 3
2 / 3
3 / 3

Plakat - Ferie w Miliczu
Plakat - Ferie w Krośnicach
Plakat - Ferie w Cieszkowie

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Uczniowie z województwa dolnośląskiego wypoczywać będą od 13 do 26 lutego. W ośrodkach kultury na terenie powiatu milickiego przyjmowane są już zapisy chętnych na zajęcia feryjne.

Ośrodek Kultury w Miliczu przygotował kilkanaście propozycji dla dzieci i młodzieży na ferie zimowe. Zapisy odbywają się wyłącznie przez stronę internetową: kultura-milicz.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje. Wszystkie zajęcia, oprócz seansów filmowych są odpłatne, a ich koszt wynosi od 20 zł do 35 zł. Są jeszcze wolne miejsca na bal karnawałowy, zabawy taneczno-ruchowe, zajęcia plastyczne, warsztaty tworzenia ekobiżuterii, czy też warsztaty fotomodelingu.

 
Cykl zajęć feryjnych pn. „To i owo na zimowo” przygotował Ośrodek Kultury wspólnie z Biblioteką Publiczną w Sułowie. W ofercie są zajęcia bezpłatne, takie jak kreatywne zajęcia plastyczne, wspólne oglądanie bajek, spotkanie z leśniczką z Nadleśnictwa Żmigród, czy też turniej gier planszowych, oraz zajęcia odpłatne: warsztaty florystyczne (15 zł od osoby), wyjazd do sali zabaw Kosmiczne Kulki w Miliczu (20 zł), Akademia Młodego Cukiernika (10 zł), biżuteria handmade (20 zł), zajęcia kulinarne (20 zł), warsztaty zdobienia plecaczków (10 zł) oraz zimowe prasowanki z koralików (10 zł). Szczegóły znajdują się na profilu facebookowym: „Ośrodek Kultury Filia Sułów”, a zapisy przyjmowane są w sekretariacie sułowskiego Ośrodka Kultury (tel. 71 38 47 700). Warto się pospieszyć, bo miejsca szybko się zapełniają. 


Z kolei CETS w Krośnicach zaprasza od 13 do 24 lutego na Zimową Akademię Zabawy. Zajęcia feryjne organizowane będą od poniedziałku do piątku w sali CETS w Krośnicach oraz w Domu Kultury w Bukowicach. Darmowa opieka nad dziećmi w tych placówkach zapewniona będzie codziennie w godz. 8-16, natomiast bezpłatne zajęcia tematyczne odbywać się będą w godz. 10-13. W ramach zajęć tematycznych zaplanowano zajęcia kulinarne, warsztaty plastyczne i zajęcia rękodzielnicze. W czasie wolnym dzieci będą grać w gry planszowe, oglądać bajki i filmy, czy też bawić się w kąciku plastycznym. Wyżywienie jest we własnym zakresie. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 71 38 46 040 (Krośnice) oraz 669 827 595 (Bukowice). CETS zamierza także zorganizować podczas ferii dwie wycieczki. Szczegóły nie są jeszcze znane. 


Gminne Centrum Kultury w Cieszkowie organizuje zajęcia feryjne od 13 do 18 lutego dla uczniów kl. II-V szkół podstawowych. Odpłatność wynosi 150 zł od osoby. Zapisy i wpłaty przyjmowane są w sekretariacie GCK do 8 lutego. W programie są dwa wyjazdy na krytą pływalnię Wodnik do Krotoszyna, wycieczka do Parku Rozrywki Rodzinnej Bobolandia we Wrocławiu, wyjazd do kina, bal karnawałowy, spotkanie z policjantami, przedstawienie i warsztaty teatralne oraz integracyjne ognisko. W zimowym wypoczynku będzie mogło wziąć udział maksymalnie 40 osób. 

 

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.