Strict Standards: Static function ReactableEntity::get_entity_id_field() should not be abstract in /home/srv64662/domains/glosmilicza.pl/public_html/data_base/dto/reactable_entity.php on line 7

Strict Standards: Static function ReactableEntity::get_reactions_table_name() should not be abstract in /home/srv64662/domains/glosmilicza.pl/public_html/data_base/dto/reactable_entity.php on line 8
Zespól Noco zadebiutował na scenie
LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz
Strona Główna Wiadomości Kultura Zespól Noco zadebiutował na scenie

W sprzedaży od 21.02.2024

IMG

Licznik odwiedzin

2 879 364

Ostatnie komentarze

Kultura

Zespól Noco zadebiutował na scenie

831 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Zespół Noco z miliczaninem Jakubem Kulikiem w składzie zadebiutował w piątek 3 lutego w Centrum Kultury Agora we Wrocławiu. To kolejny projekt młodego muzyka, który współtworzył w przeszłości zespoły Capitol, The Rompers, Robimy na Czarno i Madamme.

Troje muzyków znanych szerszej publiczności z występów w zespole Madamme utworzyło nowy zespół Noco. Są to miliczanin Jakub Kulik (gitara i wokal), Basia Białkowska (wokal) z Rękowa spod Sobótki oraz Kamil Jeziorski (perkusja) z Rawicza. Dołączyli do nich Bartłomiej Kiczka (bas) oraz Julia Daniluk (gitara i wokal) z Podlasia. 
Zespół grający indie rock zadebiutował w piątek 3 lutego w Centrum Kultury Agora we Wrocławiu podczas wydarzenia „(Nie)kończące się bliskości”. Koncert połączony był z wernisażem fotografii, grafiki artystycznej i cyfrowej oraz malarstwa pod kuratelą wrocławskiej studentki ASP Lili Gejderich. Młodzi muzycy wykonali własne utwory, które wspólnie skomponowali. Były to m.in. „Tęsknota”, „Jadę sobie jadę” czy „Historia sąsiadki”. 


Przy prawie wypełnionej po brzegi sali Noco oklaskiwała publiczność, wśród której znaleźli się również miliczanie. Była wśród nich rodzina Kuby Kulika, mama Małgorzata, tata Andrzej oraz brat Adrian.
Muzycy przygotowują się już do nowych występów w marcu, a na przełomie lutego i marca na portalu YouToube pojawi się piosenka „Jadę sobie jadę”.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.