LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz

W sprzedaży od 20.09.2023

IMG

Licznik odwiedzin

2 763 889

Ostatnie komentarze

Wiadomości sportowe

MUKS mistrzem III ligi!

379 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Siatkarze MUKS Ziemia Milicka Milicz w sobotę 11 marca pokonali u siebie 3:0 drużynę Chełmca MZB Wałbrzych i na 2 kolejki przed końcem ligi zapewnili sobie tytuł mistrza dolnośląskiej III ligi.

W meczu z młodą drużyną z Wałbrzycha podopieczni trenera Macieja Pańszczyka łatwo wygrali dwa pierwsze sety do 18 i 11. Juniorzy z Wałbrzycha postawili się naszym siatkarzom w 3. secie, w którym przez większą część partii wygrywali. W końcówce to jednak doświadczeni siatkarze z Milicza okazali się lepsi i wygrali trzecia partię 26:24 oraz cały mecz 3:0.


Dzięki wygranej z Wałbrzychem, MUKS na dwie kolejki przed końcem ligi ma 21 punktów w tabeli i 8 punktów przewagi nad 2. w tabeli zespołem z Wałbrzycha. Tym samym siatkarze Ziemi Milickiej zapewnili sobie tytuł mistrzów dolnośląskiej III ligi i mają prawo zorganizowania w Miliczu turnieju półfinałowego o awans do II ligi.
Skład siatkarzy MUKS: Rafał Jarecki - 2 zdobyte punkty, Mateusz Płóciennik 8, Michał Glinka 7, Michał Markowski 8, Łukasz Karpiewski 11, Kamil Pachurka 15, Piotr Skiba (libero) oraz Damian Mróz (libero), Jan Nowacki 0, Kacper Nakonieczny 0, Marek Wieczorek, Artur Nakonieczny. Trener: Maciej Pańszczyk.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.