LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz
Strona Główna Wiadomości Kultura Ogólnopolski Konkurs Wokalny w Miliczu

W sprzedaży od 29.11.2023

IMG

Licznik odwiedzin

2 826 841

Ostatnie komentarze

Kultura

Ogólnopolski Konkurs Wokalny w Miliczu

730 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

W sobotę 1 kwietnia w godz. 10-19 w kinie Capitol w Miliczu odbędzie się finał I Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego Miłosne Melodie. Przed publicznością zaprezentuje się 60 wokalistów z całej Polski, w tym 6 wykonawców z terenu powiatu milickiego. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Zgłoszenia młodzieży i osób dorosłych na I Ogólnopolski Konkurs Wokalny Miłosne Melodie, którego organizatorami są Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Miliczu, przyjmowane były do 3 marca. Konieczne było przesłanie nagrania wideo z zaśpiewaną przez siebie dowolną piosenką o tematyce miłosnej, która mogła być wykonana w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim lub ukraińskim. Spośród 143 zgłoszeń wyłoniono 60 najlepszych wykonawców z różnych zakątków Polski, którzy zaprezentują się przed publicznością w sobotę 1 kwietnia w milickim kinie Capitol. Z terenu powiatu milickiego do finału zakwalifikowano: Zofię Warzyńską (kategoria I), Wiktorię Burszowską (kategoria II) oraz Katerynę Hruzdievę, Aleksandrę Grześkowiak, Mateusza Miliana i Emilię Sokół (kategoria III). Występy solistów oceniać będzie profesjonalne jury w składzie: Małgorzata Kątnik (artystka Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu, trenerka wokalna), Marzenna Wojak (artystka i nauczyciel akademicki) oraz Przemysław Wasielewski (kapelmistrz, dyrygent Milickiej Orkiestry Dętej, pedagog). 


Program I Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego Miłosne Melodie przedstawia się następująco: godz. 10 – oficjalne rozpoczęcie konkursu, godz. 10.15 – przesłuchania uczestników I kategorii (młodzież szkół podstawowych z kl. VI-VIII), godz. 12.30 – ogłoszenie wyników konkursu w I kategorii, godz. 13 – przesłuchania uczestników II kategorii (młodzież szkół ponadpodstawowych do 17. roku życia), godz. 16 – ogłoszenie wyników konkursu w II kategorii, godz. 16.30 – przesłuchania uczestników III kategorii (dorośli w wieku 18 lat i więcej), godz. 19 – ogłoszenie wyników konkursu w III kategorii.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.