LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz
Strona Główna Wiadomości Aktualności Amanda Bialic Miss Województwa Dolnośląskiego 2023

W sprzedaży od 07.06.2023

IMG

Licznik odwiedzin

2 673 831

Ostatnie komentarze

Aktualności

Amanda Bialic Miss Województwa Dolnośląskiego 2023

298 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Pochodząca z Bukowic 27-letnia mieszkanka Wrocławia Amanda Bialic w sobotę 6 maja została Miss Województwa Dolnośląskiego 2023 i będzie nas reprezentować jesienią w ćwierćfinale Polskiej Miss. Amandzie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów!

W dzieciństwie Milicz, a potem Bukowice były rodzinną miejscowością Miss Województwa Dolnośląskiego. W 2016 r. Amanda została absolwentką milickiego Zespół Szkół o profilu technik hotelarstwa. Obecnie bukowiczanka swoje miejsce na ziemi znalazła we Wrocławiu, gdzie mieszka, pracuje i działa w branży fotomodelingu. – Na co dzień pracuję na stanowisku handlowca w firmie PPG Deco Polska, a w wolnym czasie biorę udział w sesjach zdjęciowych, które skłoniły mnie do ponownego udziału w konkursie Miss Dolnego Śląska – mówi zwyciężczyni konkursu na najpiękniejszą Dolnoślązaczkę Amanda Bialic


Amanda startowała w konkursie już 2 lata temu i wówczas dostała się do finałowej dziesiątki. – Na przestrzeni lat stałam się pewniejszą siebie i silniejszą mentalnie kobietą, co można zauważyć, nie tylko patrząc na mnie, ale też rozmawiając ze mną. Zarówno teraz, jak i dwa lata temu zdecydowałam się na udział w konkursie, by przełamać swoje bariery, doświadczyć tych niesamowitych emocji, które towarzyszą temu całemu wydarzeniu i poznać świetne dziewczyny, które nie tylko są piękne ale również inteligentne, wspierające i pełne pozytywnych wibracji – mówi Miss Województwa Dolnośląskiego.  


Finałową galę konkursu poprzedza półfinał, a kandydatki na Miss organizatorzy wybierają spośród wszystkich dziewczyn aplikujących do konkursu przez Internet. Następnie wybrane półfinalistki biorą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej i w półfinale konkursu. Ten odbył się 31 marca w hotelu Haston we Wrocławiu. Po wystąpieniu przed publicznością Amanda dowiedziała się, że po raz drugi awansowała do ścisłego finału, który miał miejsce 6 maja również w hotelu Haston. Podczas tego wieczoru wszystkie finalistki zaprezentowały się w strojach kąpielowych, ubraniach sportowych oraz w sukniach wieczorowych. – Podczas finałowej gali towarzyszyły mi emocje nie do opisania – ekscytacja, stres i strach. Czułam się o wiele pewniej niż dwa lata temu i powtarzałam sobie, że to kolejne doświadczenie i świetna przygoda. Do dziś nie jestem w stanie uwierzyć, że to się wydarzyło naprawdę. Gdy spoglądam na koronę Miss Dolnego Śląska, nie mogę powstrzymać wzruszenia – mówi szczęśliwa Amanda. I dodaje, że zapytana podczas gali o autorytet w swoim życiu, bez wahania zaczęła mówić o swoim tacie Łukaszu, któremu bardzo dużo zawdzięcza i który zawsze w nią wierzył. 
Świeżo upieczona Miss z niecierpliwością czeka na swój występ w ćwierćfinale Polskiej Miss, który odbędzie się jesienią. 

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.