LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz

W sprzedaży od 29.11.2023

IMG

Licznik odwiedzin

2 826 822

Ostatnie komentarze

Aktualności

Michał Rado

anm - 2023-10-12
428 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

MATERIAŁ KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Jestem jedynym kandydatem, który nigdy nie był związany z PIS
Michał Rado – Prezes Zarządu Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej
  • Magister prawa i politologii na Uniwersytecie Wrocławskim, a także zarządzania przedsiębiorstwem w Wyższej Szkole Bankowej. Absolwent studiów podyplomowych MBA – Master of Business Administration oraz z zakresu zarządzania projektem. Od 2014 roku zatrudniony w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. Pełnił funkcję Dyrektora Biura Marszałka, a następnie Zastępcy Dyrektora Departamentu Marszałka.
  • W wieku 25 lat został wybrany na Radnego Powiatu Oławskiego. Od 2019 roku jako sołtys Bystrzycy reprezentuje interesy lokalnej społeczności. Z powodzeniem realizuje inicjatywy mające przyczynić się do rozwoju wsi, a także integracji mieszkańców. Stanowisko Prezesa Zarządu Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. objął w 2021 roku.
  • Prywatnie  - ojciec dwóch córek. Jego ogromną pasją jest sport, a szczególnie piłka nożna, motoryzacja oraz podróże.
  • Wielokrotnie doceniony za swoją działalność na rzecz samorządu. Laureat nagród takich jak Osobowość roku Dolnego Śląska w kategorii polityka, samorządność i społeczność lokalna (2020, 2022), Sołtys Roku województwa dolnośląskiego oraz Sołtys Roku Polski (2020). 

LOGO BEZPARTYJNYCH SAMORZĄDOWCÓW

Bezpartyjni Samorządowcy kontynuują misję, która rozpoczęła się w 2014 roku. Chcą przenieść idee i poglądy do polityki krajowej. Polacy nie muszą być skazani na ciągłą kłótnię dwóch partii politycznych a spór na scenie politycznej może się opierać na argumentach i przekonywaniu do swoich racji. Posiadane doświadczenie z polityki regionalnej, połączone ze świeżością i nową energią będą wykorzystać do tworzenia NORMALNEJ POLSKI – solidarnej, rozwijającej się, innowacyjnej, będącej blisko ludzi i dla ludzi, równej dla wszystkich. Nie interesuje ich zaostrzający się spór o ideologie. Chcą budować Polskę, w której każdy, bez względu na swoje poglądy, znajdzie swoje miejsce do godnego życia.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.