Strict Standards: Static function ReactableEntity::get_entity_id_field() should not be abstract in /home/srv64662/domains/glosmilicza.pl/public_html/data_base/dto/reactable_entity.php on line 7

Strict Standards: Static function ReactableEntity::get_reactions_table_name() should not be abstract in /home/srv64662/domains/glosmilicza.pl/public_html/data_base/dto/reactable_entity.php on line 8
Barycz Sułów przegrała mecz na szczycie
LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz
Strona Główna Sport Wiadomości sportowe Barycz Sułów przegrała mecz na szczycie

W sprzedaży od 21.02.2024

IMG

Licznik odwiedzin

2 879 376

Ostatnie komentarze

Wiadomości sportowe

Barycz Sułów przegrała mecz na szczycie

261 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

W sobotę 25 listopada na koniec rundy jesiennej Barycz Sułów w meczu na szczycie IV ligi przegrała na wyjeździe 1:3 z liderem Słowianinem Wolibórz. Po tym meczu zarząd klubu zwolnił ze stanowiska trenera Baryczy Janusza Kudybę.

W ostatnim meczu rundy jesiennej wicelider tabeli Barycz Sułów rywalizował na wyjeździe w hicie ligi z liderem IV ligi Słowianinem Wolibórz. W noc przed meczem w położonym obok Nowej Rudy Woliborzu spadło około 10 cm śniegu. Działacze klubu z Woliborza stanęli na wysokości zadania i przy pomocy ciężkiego sprzętu odśnieżyli boisko, dzięki czemu mecz mógł się odbyć w terminie.


Sam mecz odbywał się na zmrożonej nierównej płycie, co miało wpływ na poczynania zawodników na boisku. Prowadzenie w meczu w 13. min objęli gospodarze. Po wrzutce z rzutu rożnego niepilnowany Łukasz Szczepaniak silnym uderzeniem z lewej nogi pokonał bramkarza Baryczy Dominika Budzyńskiego. Taki wynik utrzymał się do przerwy. W 54. min Barycz wyrównała stan meczu na 1:1. Po wrzutce z rzutu wolnego i dużym zamieszaniu piłkę do siatki uderzeniem nogą skierował stoper Sułowa Marcin Wdowiak. Nasza drużyna długo nie cieszyła się z wyrównania. W 56. min uderzenie lewoskrzydłowego piłkarza Woliborza obronił bramkarz Baryczy. Piłka spadła pod nogi niekrytego napastnika gospodarza Doriana Krakowskiego, który strzałem z bliska umieścił piłkę w siatce i było 2:1 dla Woliborza. W 86. min drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną za faul w ataku otrzymał stoper Baryczy Maciej Tomaszewski. Osłabiona Barycz straciła bramkę w 89. min. Po wrzutce w pole karne piłkę na pierś przyjął i następnie uderzył z powietrza napastnik Słowianina Oskar Trzepacz, który w ten efektowny sposób strzelił piękną bramkę na 3:1 dla Słowianina. Więcej bramek w meczu nie padło i Barycz spadła po sobotniej porażce na 4. miejsce w tabeli IV ligi. Nasz zespół traci do Słowianina 5 punktów. Dodatkowo drużyna spod Nowej Rudy ma jeszcze jeden mecz do rozegrania ze słabą Łomnicą i prawdopodobnie strata Baryczy zwiększy się do 8 punktów.


Dysponująca zdecydowanie najmocniejszą kadrą i największym budżetem w IV lidze Barycz Sułów w ostatnich 6 meczach odniosła tylko 1 zwycięstwo i mocno zmniejszyła swoje szanse na awans do III ligi, co jest celem klubu z Sułowa w tym sezonie. Jak się dowiedzieliśmy, zarząd klubu w poniedziałek 27 listopada podjął decyzję o zwolnieniu ze stanowiska trenera Janusza Kudyby. Nową drużynę do rywalizacji w rundzie wiosennej w marcu 2024 roku będzie przygotowywał już nowy trener, który ma zostać wyłoniony w grudniu.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.